Menu
header photo

The Blogging of Grantham 892

pizzahelium6's blogاگر می خواهید بدانید وب به کجا می رود ، یک دلیل این است که به سایت های شخصی طراحان سطح بالا مراجعه کنید. و یک گرایش که فقط به سطح آب می پیچد ، نوع بدنه بزرگ است - نوعی که برای خواندن آن لازم نیست به اضافه دستور دهید.
جفری زلدمن ، یکی از طراحان / توسعه دهندگان با بالاترین مشخصات ، در "مانیفست طراحی وب 2012" خود که دیروز منتشر کرد ، نکته ویژه ای را درباره آن بیان کرد. زلدمن نه تنها برای طراحی خود ، بلکه برای نوشتن و تحریک در طراحی نیز تأثیرگذار است. در کنار مجله طراحی آنلاین ، A List Apart ("برای افرادی که وب سایت می سازند") ، وی شروع به کار در سال 1997 ، الحاقات نام تجاری آن ، An Event Apart و A Book Apart ، و استودیوی طراحی خود ، Happy Cog کرد ، زلدمن از خودش استفاده کرده است سایت شخصی ، Zeldman.com ، برای صحبت در مورد استانداردهای وب و همه شیوه های توسعه و مسائل مربوط به محتوا.
این مفهوم "ابتدا محتوا" است که در طراحی جدید اخیر وی از سایت واقعاً دیده می شود. اگرچه سهم خوبی از نظرات منفی بود (در امتداد خط "دیگر فریاد نزن!") اما بسیاری به وضوح آن را دریافت کردند. زلدمن به تدریج تأثیر قابل توجه خود را از پرداختن به موضوعات فنی و استاندارد استانداردهای وب و قابلیت دستیابی به سمت درک جدیدی منتقل کرده است: بین خواننده و نویسنده. "
جالب ترین نکته برای من این بود که توضیحاتی در مورد طراحی جدید و بزرگ ارائه شود: "این طراحی مجدد پاسخی به کتابهای الکترونیکی ، به نوع وب ، به تلفن همراه و برنامه های شگفت انگیزی مانند Instapaper و Readability است که به مشکل اکثر وب سایت ها پاسخ می دهند. "با حذف واقعاً طراح از معادله ، رابط های بهم ریخته و متن آرایی متن متناسب با محتوا. (این همه این برنامه ها نیست ، اما یکی از مزایای استفاده از آنها است و نشان می دهد که چقدر رقت انگیز طراحی وب ماست وقتی بازدید کنندگان ما به طور فزاینده ای به سادگی به برنامه های شخص ثالث مراجعه کنید تا محتوای سایت های ما را بخوانید. این همچنین نشان می دهد کسانی که برای خوانندگان طراحی نمی کنند به زودی برای هیچ کس طراحی نمی کنند.) "
زلدمن پیشنهاد نمی کند که همه سایت ها اندازه متن خود را به طور تصاعدی افزایش دهند و از هرگونه شباهت ناوبری صرف نظر کنند. وی اظهار داشت که طراحی باید کاملاً با محتوای موجود در آن متناسب باشد. صدای زلدمن همیشه بلند ، صریح و خنده دار بوده است. او به خاطر رسیدن به موضوع خود افتخار می کند. این سایت او است ، مشتری نیست ، پس چرا نباید سازنده آن را مجسم کند؟

https://www.sendinblue.com/blog/what-is-sms-marketing/#Why_is_SMS_marketing_effective
اما ، در عین حال ، او همچنین روندی را بیان می کند که ناشی از افزایش محتوای تلفن همراه و نیاز به انطباق طراحی با طیف گسترده ای از قالب ها است. به سایت های راجر بلک ، الیوت جی استوکس ، تیم ون دام و ترنت والتون نگاه کنید تا نمونه های بیشتری از طراحان وب با استفاده از ظرافت نوع زیبا به نفع خود استفاده کنید. البته ، روشهای ظریف تری برای برقراری ارتباط وجود دارد ، و هر طراح - یا هر مشاغل - در معرفی خود چنین متن محور نیستند. کمی فشار دهید و مثالهای زیادی از بزرگ بودن عکس ، بزرگ بودن گرافیک و حتی بزرگ بودن داده را خواهید دید. [برای یک روش جالب برای همراهی با روند طراحی وب ، به صورت دوره ای از DesignCharts دیدن کنید تا ببینید چه چیزی در لیست 40 برتر آنها است.]
نکته این همه لطافت این است که خواننده را وادار کنید تا با هرچه باشد با محتوای شما درگیر شود. موبایل واقعاً دست ما را مجبور کرده و روشن کرده است که دادن امتیازهای ورودی بیش از حد به خوانندگان ، احتمال تعامل را کم می کند. کنایه از دست من این نیست که من این را در Forbes.com می نویسم ، که به رغم بسیاری از فضیلت های آن ، نمونه بارز بیش از حد ورودی است. یکی از دلایل ظهور Flipboard و سایر سیستم عامل های تجمع "شخص ثالث" (مانند برنامه iPad جدید LinkedIn) این است که خوانندگان می خواهند از طریق محتوا پیمایش کنند.
https://smsedge.com/resources/sms-marketing-guide
برای طراحان و مارک های محتوا سخت است که بپذیرند خوانندگان از وفاداری خود در طراحی با انتشار اصلی چشم پوشی می کنند تا بتوانند چندین منبع محتوایی را به روشی راحت و شبکه ای مدیریت کنند. همان

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.