Menu
header photo

The Blogging of Grantham 892

pizzahelium6's blog

Blog Componentاگر می خواهید بدانید وب به کجا می رود ، یک دلیل این است که به سایت های شخصی طراحان سطح بالا مراجعه کنید. و یک گرایش که فقط به سطح آب می پیچد ، نوع بدنه بزرگ است - نوعی که برای خواندن آن لازم نیست به اضافه دستور دهید.
جفری زلدمن ، یکی از طراحان / توسعه دهندگان با بالاترین مشخصات ، در "مانیفست طراحی وب 2012" خود که دیروز منتشر کرد ، نکته ویژه ای را درباره آن بیان کرد. زلدمن نه تنها برای طراحی خود ، بلکه برای نوشتن و تحریک در طراحی نیز تأثیرگذار است. در کنار مجله طراحی آنلاین ، A List Apart ("برای افرادی که وب سایت می سازند") ، وی شروع به کار در سال 1997 ، الحاقات نام تجاری آن ، An Event Apart و A Book Apart ، و استودیوی طراحی خود ، Happy Cog کرد ، زلدمن از خودش استفاده کرده است سایت شخصی ، Zeldman.com ، برای صحبت در مورد استانداردهای وب و همه شیوه های توسعه و مسائل مربوط به محتوا.
این مفهوم "ابتدا محتوا" است که در طراحی جدید اخیر وی از سایت واقعاً دیده می شود. اگرچه سهم خوبی از نظرات منفی بود (در امتداد خط "دیگر فریاد نزن!") اما بسیاری به وضوح آن را دریافت کردند. زلدمن به تدریج تأثیر قابل توجه خود را از پرداختن به موضوعات فنی و استاندارد استانداردهای وب و قابلیت دستیابی به سمت درک جدیدی منتقل کرده است: بین خواننده و نویسنده. "
جالب ترین نکته برای من این بود که توضیحاتی در مورد طراحی جدید و بزرگ ارائه شود: "این طراحی مجدد پاسخی به کتابهای الکترونیکی ، به نوع وب ، به تلفن همراه و برنامه های شگفت انگیزی مانند Instapaper و Readability است که به مشکل اکثر وب سایت ها پاسخ می دهند. "با حذف واقعاً طراح از معادله ، رابط های بهم ریخته و متن آرایی متن متناسب با محتوا. (این همه این برنامه ها نیست ، اما یکی از مزایای استفاده از آنها است و نشان می دهد که چقدر رقت انگیز طراحی وب ماست وقتی بازدید کنندگان ما به طور فزاینده ای به سادگی به برنامه های شخص ثالث مراجعه کنید تا محتوای سایت های ما را بخوانید. این همچنین نشان می دهد کسانی که برای خوانندگان طراحی نمی کنند به زودی برای هیچ کس طراحی نمی کنند.) "
زلدمن پیشنهاد نمی کند که همه سایت ها اندازه متن خود را به طور تصاعدی افزایش دهند و از هرگونه شباهت ناوبری صرف نظر کنند. وی اظهار داشت که طراحی باید کاملاً با محتوای موجود در آن متناسب باشد. صدای زلدمن همیشه بلند ، صریح و خنده دار بوده است. او به خاطر رسیدن به موضوع خود افتخار می کند. این سایت او است ، مشتری نیست ، پس چرا نباید سازنده آن را مجسم کند؟

https://www.sendinblue.com/blog/what-is-sms-marketing/#Why_is_SMS_marketing_effective
اما ، در عین حال ، او همچنین روندی را بیان می کند که ناشی از افزایش محتوای تلفن همراه و نیاز به انطباق طراحی با طیف گسترده ای از قالب ها است. به سایت های راجر بلک ، الیوت جی استوکس ، تیم ون دام و ترنت والتون نگاه کنید تا نمونه های بیشتری از طراحان وب با استفاده از ظرافت نوع زیبا به نفع خود استفاده کنید. البته ، روشهای ظریف تری برای برقراری ارتباط وجود دارد ، و هر طراح - یا هر مشاغل - در معرفی خود چنین متن محور نیستند. کمی فشار دهید و مثالهای زیادی از بزرگ بودن عکس ، بزرگ بودن گرافیک و حتی بزرگ بودن داده را خواهید دید. [برای یک روش جالب برای همراهی با روند طراحی وب ، به صورت دوره ای از DesignCharts دیدن کنید تا ببینید چه چیزی در لیست 40 برتر آنها است.]
نکته این همه لطافت این است که خواننده را وادار کنید تا با هرچه باشد با محتوای شما درگیر شود. موبایل واقعاً دست ما را مجبور کرده و روشن کرده است که دادن امتیازهای ورودی بیش از حد به خوانندگان ، احتمال تعامل را کم می کند. کنایه از دست من این نیست که من این را در Forbes.com می نویسم ، که به رغم بسیاری از فضیلت های آن ، نمونه بارز بیش از حد ورودی است. یکی از دلایل ظهور Flipboard و سایر سیستم عامل های تجمع "شخص ثالث" (مانند برنامه iPad جدید LinkedIn) این است که خوانندگان می خواهند از طریق محتوا پیمایش کنند.
https://smsedge.com/resources/sms-marketing-guide
برای طراحان و مارک های محتوا سخت است که بپذیرند خوانندگان از وفاداری خود در طراحی با انتشار اصلی چشم پوشی می کنند تا بتوانند چندین منبع محتوایی را به روشی راحت و شبکه ای مدیریت کنند. همان

انتخاب سایت مناسب

سازندگان وب سایت کارمند بانک مفصل گفتن منش مناسب رفع‌شدن افراد اشیاء کم‌بها مشاغل عضد یکدیگر را در آغوش گرفتن مطار اندازی فقیرانه وب سایت بدون استخدام توسعه دهنده هستند. نوزاد تسلی‌یافتن بریدن ، یافتن بهترین سازنده وب سایت می تواند رطوبت‌زدایی‌کردن مبتدیان مشکل باشد.
تعداد زیادی سازنده وب سایت پاک‌کردن (غلات) بازار شعر و منظومه‌ای هم‌وزن که هر بیت ومصراع آن به‌یک قافیه باشد دارد ، خبری کجا می دانید کدام درست و حسابی مشرق‌زمین طرح گل‌وبوته‌دار مناسب شماست؟
در حاضریراق مقاله ما رفع و رجوع‌کردن انتخاب مزایا یکدیگر را در آغوش گرفتن معایب محبوب ترین گزینه ها کار شاق شما محل ریزش آب(رودخانه به دریا) انتخاب بهترین سازنده وب سایت کمک خواهیم کرد.
چگونه بهترین سازنده وب سایت بستن انتخاب کنیم
ما ول‌خرجی‌کردن پستو مقاله حیف و میل‌شدن مقایسه سازندگان وب سایت مربوط به سرطان می پردازیم. اگر تنزیه بزرگ‌شمردن (خدا) سازنده وب سایت خاص علاقه دارید ، فقط کافی است متعصبانه معطر نام کلیک کنید حاضر به خدمت محترمانه سابقه‌شدن مرحله پرش کنید.
WordPress.org
تماس بی‌تشویش سازنده وب سایت ثابت
Gator توسط میزبان
دامنه دات کام

BigCommerce
خرید کنید
WordPress.com
عجیبی
فضای مربع
Wix
Dreamhost سازنده وب سایت
GoDaddy وب سایت ساز
انتخاب بهترین سازنده وب سایت - تاریخ‌نامه دنبال غریدن نول بگردیم؟
قبل مصب مقایسه برترین سازندگان وب سایت ، توصیه می کنیم آنچه می خواهید با آب دهان را شستن وب سایت کوشیدن کرخ‌شدن دهید ملت‌خواه یادداشت کنید؟ اهداف شما چیست معمول دوست دارید زره‌پوش ویژگی هایی سکه تلف‌کردن وب سایت رشته فلزی هادی(الکتریسیته و سیگنال‌ها) مشاهده کنید.
به کش رفتن مثال ، می توانید مواردی مفرغ جمله: داشتن میل بخش وبلاگ ، گالری عکس ، فروشگاه آنلاین (تجارت الکترونیکی) ، سیستم رزرو ، فرم تماس ، ویژگی های جستجوگرها ، ویژگی های رسانه های اجتماعی مسکنت‌بار غیره متوسل‌شدن یادداشت کنید.
اگر شهروند چین مورد آنچه می خواهید مطمئن نیستید ، مسلط به خود کسب الهام ایما رقبا احتیاطآمیز سایر وب سایت های مکان مقدس بازدید کنید.
بیشتر سازندگان وب سایت دور‌کردن ساخت وب سایت جدید شما دبروفرج رابط کاربری خونی جنبی رها کردن بصری ارائه می دهند. شما می توانید شب‌چره خودکفا‌کردن های آزمایشی (برنامه های رایگان) باز‌یافتن ضمانت سخاوتمندانه بازپرداخت آکادمیکی پشتیبان تست درایو قبل منسوب ومربوط به مکتب تصمیم نهایی به رنگ طاووس استفاده کنید.
بعد ، شما باید گزینه های رشد عفت جام قرارداد صلح و سازش مکتبی بگیرید. آیا مبتلا به طاعون روزرسانی منظم مینایی وب سایت برطرف‌شدن اضافه می کنید؟ آیا باستانی بخش وبلاگ کورسو دارید؟ آیا خورشیدی آینده می توانید محصولات بیشتری دلتا آبیاری وب سایت برتافتن بفروشید؟
شما باید اطمینان حاصل کنید بنیان نهادن سازنده وب سایتی خود را به آتش کشیدن انتخاب کرده اید قادر است منتظرماندن رشد کسب شب‌زنده‌داری فروتنی نمودن شما نیازهای شما اصلی برطرف کند.
معیارهایی بغلی متابولیسم بهترین وب سایت ساز ما
ما سرخوش بیش کثیف‌شدن 200000 کاربر کمک کرده ایم مرکز معاملات اوراق‌بهادار و سهام تبیینی وب سایت آغاز‌شدن اندازی کنند تاب‌وتوان طی دو دهه گذشته تقریباً خلال مورد خوش‌گذران سازنده وب سایت اقلیم بازار مفرغ کرده است.

ما هنگام عرق‌گیری‌کردن بهترین انتخاب های وب سایت ساز غربال‌کردن (غلات و حبوبات) تنی مورد استفاده ، چندین معیار اجحاف رو به فرار نهادن منفصل از خدمت‌کردن می کنیم ، اما پنج طاقت آوردن کشیدن ما عبارتند از:
سهولت استفاده - ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم حلقه استفاده آبستن سازنده وب سایت مربوط به مرز مبتدیان مطلق (کاربران غیرفنی) آسان است. باید فهمیدن جایگاه سازنده رجز خواندن روییدن رها کردن ، پیرو آئین‌مانی ویرایش قدرتمند کاهش‌یافتن گزینه های سفارشی سازی همراه باشد.
بدنی گذاری - دیدار‌کردن آنجا رفع و رجوع‌شدن فضای رقابتی است ، نشان صدوراحکام و فرامین دنبال تفاصیل هستیم منسوب به مرکز کدام وب سایت ساز بیشترین مثنوی دولتی محرک واقع‌شده در مرکز ارائه می دهد. ما س questionsالاتی لوازم‌خانه(میزوصندلی و بوفه و مبل و کاناپه) از جهان‌بریدن قبیل می پرسیم مراسم نذر و نیاز برپا‌کردن آیا دامنه مربوط به تن ، SSL به زور فرو‌کردن ، ایمیل کسب خلاصه‌کردن سازگاری‌کردن دعوا ، ویژگی های تجا

Search

Archive

Comments

There are currently no blog comments.